Jdi na obsah Jdi na menu
 


jak vyčistit kočce uši?

22. 7. 2008

je to jednoduché!potřebujete jen tyčinku do uší(na konci s vatou).Vezmete si tyčinku do uší a lehce jí je začnete čistit.Pozor ať jí s ní nezajedete moc hnuboko!Můžete dát na vatu na tyčince i kapku vody.No uvidíte jak vám to bude vyhovovat!mnoho úspěchů!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

606142409

(čertik kochova, 18. 4. 2012 11:48)

ahoj nvis umis mala je to ok

Neustále sebou cuká

(Eliška, 2. 3. 2012 11:20)

Dobrý den moje kočička se neustále cuká nevíte prosím jak ji mám uklidnit? Děkuji.

pro helenu

(správce, 10. 9. 2008 18:25)

zdravim,heleno.Kdysy se toulaly po hradišti opuštěné kočky a já a jedny paní z kocky sos hodonín jsme se je snažily chytit.Dvě kočky byly u školy v takové jámě kde si udělaly pelíšek ale tak jedna byla natolik vysláblá a nemocná že nemohla skoro ani chodit.ta druhá hned utekla.Tu nemocnou bylo jednoduché chytit stačilo by pár dnů a byla by umřela.Nejdřív byste si měly od té kočičky získat důvěru.Tím myslím dávat já žrádlo,hladit ji a pak když bude důvěřovat ji chyťte a strčte do přepravky.Doporučuji si vzít pracovní rukavice-aby vás nepoškrábala.Jinak nevím jak ji chytit.Ale možná ty uši má jen poškrábané s boji s jinými kočkamy.Ale vzít k veterináři jí bude vhodné.Možná to je ale cizí kočka.jestli zjistíte čí je bylo by vhodné je na to upozornit.

Uši ji moc bolí

(Helena, 10. 9. 2008 10:45)

Na chalupě za námi chodí jedna kočička, která má velké problémy s ušima. Patrně je má plné parazitů, protože místo na hlavě za ušima má rozškrábané až do krve. V žádném případě se nechce nechat chyti a ošetřit. Nevím, zda by v tomto případě nebylo lepší nechat ji vyšetřit lékařem, ale jak ji chytit, to opravdu nevím. Nemá někdo zkušennosti s tím, jak divokou kočku dostat do klece?